Contact Us | Log In | Register

Sales:
+44 (0) 1258 489075
sales@lcigb.com
Technical:
+44 (0) 1258 483574
support@lcigb.com
Leisure Controls International

Monika Servanská Vážený Pán/Vážená Pani,

Volám sa Monika Servanská a pochádzam zo Senca, blízko Bratislavy. Už od roku 2005 pracujem pre Leisure Controls International Ltd. ako člen technického oddelenia. Mojou úlohou je pomáhať zákazníkom s nastavením našich výrobkov a odpovedať na ich otázky.

Leisure Controls International Ltd. je popredným dizajnérom a výrobcom časovacích prístrojov v západnej Európe. Výrobky, ktoré vyrábame môžete nájsť v karavanových a kempingových strediskách, rôznych rekreačných zariadeniach, športových centrách, internetových kaviarniach a apartmánoch alebo chatách na prenájom. Zvyčajne sú používané na spúšťanie spŕch, práčiek, sušičiek, solária, sauny, klimatizácie, osvetlenia tenisových kurtov a tak ďalej.

V dnešnej dobe, keď sa stále viac ľudí zaujíma o životné prostredie a cena vody a elektrickej energie neustále narastá, naše produkty sú vyvinuté tak, aby napomohli zabrániť nadbytočnému plytvaniu. Po uplynutí vopred nastaveného času vypnú pripojené spotrebiče, takže sa nemôže stať aby ste našli prázdnu sprchu s tečúcou vodou.

Pre viac informácií sa so mnou môžete priamo skontaktovať a s radosťou Vám pomôžem.

S pozdravom

Monika Servanská

E-Mail: mservanska@lcigb.com
Telefon: +44 (0) 1258 489 075


Pre stiahnutie brožúry s ponukou našich produktov v slovenčine, kliknite sem.
Click here to download Brožúry 2014